Technical Network Virtualization-NSX Workshop Eğitimini 28-29-31 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirdik

Merhabalar,

28-29-31 Ağustos tarihlerinde, Technical Network Virtualization-NSX Workshop İstanbul (Remote) eğitimini başarıyla gerçekleştirdik. Bilişim sektöründen, benim de ilk defa tanıştığım, 20 kişilik bir ekiple gerçekleştirdiğimiz bu eğitim oldukça yoğun geçti. Sektördeki firmaların IT departmanlarında çalışmakta olan bilişim profesyonellerine oldukça dolu bir eğitim verdim. Katılımcılar, VMware Network sanallaştırma katmanı, sistem konfigürasyonlarının nasıl olacağı ve ileri seviye erişilebilirlik seçeneklerinin neler oldukları hakkında kazanımlar elde ettiler. Katılımcıların gerçekten öğrenmek isteyerek katılmaları da eğitimin kalitesini arttırdı elbette.

Kişisel veri kapsamına girdiğinden dolayı, kendim hariç herkesi emojilerle donattım 🙂

Pandemi dolayısıyla, On-site yapamadığımız bu eğitimi, ilk defa uzaktan eğitim olarak gerçekleştirerek, isleyen.net’i donanımsal anlamda da uzaktan eğitim yetenekleriyle donatmış olduk.

Açıkçası ben, öğrenciyle direkt olarak göz teması kurmayı tercih ediyorum. Dolayısıyla on-site eğitimleri tercih ediyorum. Fakat uzaktan eğitim de gerçekten güzel oluyormuş 🙂 Hele ki imkanların elverişli olmadığı durumlarda… Kimi arkadaşımız güneşli bir bahçeden, kimi ofis ortamından, kimisi de evinden katılım göstererek, keyifli ve eğlenceli bir eğitime imza attık birlikte.

Genç arkadaşlarıma desteğe devam. Yeter ki öğrenmeyi isteyin. Yusuf ağabeyiniz yanınızda… 😉

Bir başka eğitimde buluşmak dileğiyle.

Yusuf İşleyen

2 Replies to “Technical Network Virtualization-NSX Workshop Eğitimini 28-29-31 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirdik”

Comments are closed.