Technical Network Virtualization Workshop-NSX Eğitimi

Merhabalar,

Bir süredir planladığım bu eğitimi tamamen sürpriz bir şekilde ve değişik bir konseptle düzenleme kararı aldım. Tamamen sürpriz bir tarihte, önceden ilan etmeden, sadece ve sadece bloğumu takip eden, linkedin gibi profesyonel iş ağlarında etkileşimde bulunan arkadaşlarımız arasından seçeceğim grup için, NSX workshop eğitimini gerçekleştireceğim.

Seçim kriterlerim şöyle olacak:

  • Son 1 hafta hariç olmak üzere, 2 ay geriye kadar uzanan, daha önceki linkedin paylaşımlarımı beğenip paylaşanlar arasından adaylar seçilecektir. (Bu madde bazı kesimler tarafından manipüle edilip yanlış yorumlanmıştır. Şair burada, takipçilerine ve en çok destekleyen kişilere bir jest yapmak istemiştir.)
  • Eski öğrencilerim bu imkandan yararlanamayacaktır.
  • Benden, başka konularda eğitim alan arkadaşlarımız da bu eğitimden faydalanamayacaktır.
  • Katılımcıların, eğitim ön şartı gereği, VMware altyapısının yönetimi konusunda yetkinlikleri olması beklenmektedir.

Beni destekleyen arkadaşlarıma, desteğimi esirgemeyeceğim. Gördüğünüz gibi, isleyen.net’e destek, her durumda kazançlı olacaktır sizler için. Tek beklentim var, o da yayınlarımın bilişim çevrelerine kazandırılmasıdır.

Eğitim Online ve uzaktan eğitim şeklinde olacaktır. isleyen.net ‘in donanım altyapısı kullanılarak gerçekleştirilecektir.

Eğitime katılanlar, kardeş portal olan vExpert.Club portalına yazarlık başvurusunda bulunabileceklerdir. 🙂

Eğitim konsepti, sürpriz eğitim konseptidir. Dolayısıyla eğitim tarihini, sadece ve sadece katılacak arkadaşlara bildireceğim. Bunun dışında herhangi bir bildirimde bulunmayacağım. Bu konudaki e-mail ve sorulara şu an için cevap verilmeyecektir.

Bildirimler en geç, 27 Ağustos Perşembe günü, mesai bitimine kadar yapılacaktır. Bu tarihe kadar bildirim almayan destekçilerin, başka bir eğitim için şansları devam edecektir elbette ki…

Şimdiden bol şans ve başarılar dilerim.

Yusuf İşleyen