Technical Linux Workshop Eğitimini 6-7 Şubat 2021 tarihlerinde gerçekleştirdik

Merhabalar,

isleyen.net eğitimleri, çığ gibi büyüyor. Bunu, her eğitim organizasyonuma, yüksek oranda gelmeye başlayan, başvuru sayısından da anlamaktayım. Bunun için öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

6-7 Şubat 2021 tarihlerinde, Technical Linux Workshop – Linux Sistem Yönetimine Giriş (Remote) eğitimini başarıyla gerçekleştirdik. Ortalama 35 kişinin katılımıyla, oldukça yoğun ve bir o kadar da keyifli bir linux hafta sonu geçirdik. Katılımcıların linux öğrenme arzusu ve heyecanı, açıkçası beni de mutlu etti ve genel olarak benim de beklentilerimi karşılayan bir eğitim oldu.

Normalde en az 4 günlük olacak bu eğitimde, en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan konulara öncelik vererek, katılımcılara gerçek hayattaki kullanım senaryolarını aktarmaya çalıştım. Çift yönlü etkileşim olması, anlatılan konuların herkes tarafından uygulanması ve sonuçlarının görülmesi, elbette ki her iki taraf için de başarılı bir hafta sonu olmasını sağladı.

Bu arada, şu ana kadar planlayıp gerçekleştirdiğim veya ileri tarihlerde gerçekleştirmeyi düşündüğüm eğitimler listesine baktığımda, oldukça fazla kurumsal eğitim verdiğimi görmekteyim. Neredeyse kurumsal eğitimlerin tamamını bitirmek üzereyiz. Listede, ileri tarihler için planladığım ve şu ana kadar verilmeyen eğitimlerim de var. Bunları da gerçekleştirdikten sonra, birçok kurumsal firmada bile verilmeyen eğitimleri organize ederek gerçekleştirmiş olacağım. 🙂

Yakın bir tarihte, müthiş bir projeyle karşınızda olacağım.

Heyecanla bu eğitime katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Bir başka eğitimde buluşmak dileğiyle…

Yusuf İşleyen